Babakamp Eco Ranch & Retreat

Giriş

Çıkış

Odalar ve Kişiler

Babakamp her mevsim sizinle!

Rüya Gibi Bir İnziva & Bulutların Üzerinde Yaşama Hissini Yaşayın!

BİR EKO-ÇİFTLİK VE İNZİVA MERKEZİ

Biz Babakamp'ız!

Asırlar boyu ayakta kalmış kutsal bir dağ olan Babadağ’da 1.300 metre yükseklikte, 24 dönüm araziye yayılan Babakamp, uçsuz bucaksız Akdeniz’e bakan, Ölüdeniz’in enfes manzarasına hakim bir Eko-Çiftlik ve İnziva Merkezi, Sağlıklı yaşam, hareket,açık hava, doğa, müzik ve sanat tutkunlarından oluşan küresel ve bilinçli bir topluluğa sahip olan Babakamp, dünyamızın dört bir yanından gelen misafirlerine bulutların üzerinde rüya gibi bir ekolojik buluşma, unutulmaz inziva deneyimleri, eğlence ve eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor.

Etkinlikler

Size en yakın gelen festivallerde yerinizi yerinizi şimdi ayırtın!

Babakamp yıl boyunca hareket, sanat, dans, müzik, yoga, sağlıklı yaşam, doğa, aile, zihin, beden ve ruha ilişkin geniş bir yelpazede kendi küratörlüğünü yaptığı, özenle hazırlanmış küresel fikirli etkinlikler düzenler.

Bizler, kutsal Babadağ'da 24 dönümlük bir araziyi barışçıl bir şekilde işleyen ekolojik bir topluluğuz. Tükettiğimiz doğal kaynaklara dikkat ediyoruz. Enerji, ışık, ısı ve su tasarrufu yapıyoruz ve sebzelerimizi burada yetiştirerek sürdürülebilir bir tesis olmayı hedefliyoruz. Elimizden geldiğince ayak izimizi en aza indirmeye çalışıyoruz.🌱
Büyüleyici Babadağ manzarasına sahip tam donanımlı bir stüdyo ve jimnastik alanı sunuyoruz. Yoga dersleri, jimnastik uygulamaları, trekking ve atölye çalışmaları gibi günlük aktivitelerimizle Babakamp tatilinizi sağlıklı seçeneklerle destekliyoruz. Sizin için yakınlardaki benzer aktiviteleri rezerve ediyor; yamaç paraşütü, tekne turları, antik Likya kenti yürüyüşleri gibi etkinlikleri en iyi yerinde, benzer zevkler ve hassasiyete sahip ekiplerle deneyimlemenizi önemsiyoruz.
Odalarımız

Büyüleyici Odalar & Süitler

ONGAY 501

ONGAY 501

  Detaylar
ZENA 401 - 402

ZENA 401 - 402

  Detaylar
ARÇURA 201

ARÇURA 201

  Detaylar
KÜBEY 301

KÜBEY 301

  Detaylar
NOMAD YÖRÜK EVLERİ 801 - 808

NOMAD YÖRÜK EVLERİ 801 - 808

  Detaylar
ÇOLPAN 601 - 602

ÇOLPAN 601 - 602

  Detaylar
KENDİ ÇADIRINIZI GETİRİN

KENDİ ÇADIRINIZI GETİRİN

  Detaylar
KARAVAN PARKI

KARAVAN PARKI

  Detaylar
EREN 701

EREN 701

  Detaylar
ÜLGEN 101 - 105

ÜLGEN 101 - 105

  Detaylar
Toplamda 200 kişilik kapasitemizle inzivalarınızı hem büyük gruplara hem de küçük toplantılara uygun hale getirdik; odalarımızda (taş evler, nomad evler, bungalovlar) 60 kişi, Baba-çadırlarımızda 40 kişi, kendi çadırlarında 100 kişi ve kendi karavanıyla ziyaret eden misafirlerimizi en mutlu hissettikleri seçimlerle doğayla iç içe ağırlıyoruz.

UNUTULMAZ ANLAR

Bizler yaratma arzusu olan bir topluluğuz. Fikirlerimizi paylaşıyor, birlikte yaratıyor ve işbirliği yapıyoruz. Babakamp'ta sanata her zaman yer veriyoruz. Sanat eserleri üretiyor, takılar tasarlıyor ve kalbimizi kağıda döküyoruz. Dünyanın dört bir yanından gelen müzisyenlerin otantik ezgileriyle gün batımında dans etmeyi ayrıca seviyoruz. Bulutların ayaklarımızın altından kayışını izliyoruz. Güneş battığında şarkı söylemek, davul çemberlerine katılmak ve birlikte anılar inşa etmek için ateşin etrafında buluşuyoruz. Her yeni doğan günde Babakamp’ı birlikte yeniden yaşıyoruz.🌱